Teknoloji

OMIX X5 sizi bir sonraki seviyeye taşıyor

Bazıları için bir üst sınıfa geçişi, bazıları için ise ilk kez gidecekleri yepyeni bir okulu temsil eden bu aylarda ortak olan bir şey varsa o da heyecandır. OMIX ile farklı bir geleceğin kapılarını açın

Çocuklar için bir telefonun en değerli özelliği, en sevdikleri filmi izlerken veya tutku duydukları oyunu oynarken net ve akıcı bir ekrana sahip olmasıdır. 6,56 inç HD+ ekranıyla izleme keyfine başka bir boyut kazandıran OMIX X5, 90 Hz yenileme hızı sayesinde tüm oyunları ultra akıcı hale getiriyor. Bu sayede çocuklar en sevdikleri içeriklerin ve eğitici ders görsellerinin keyfini çıkarabilirler.

Okul sonrası toplantılar farklıdır. Okulda yaşanan tüm olaylar detaylı bir şekilde paylaşılırken, o anların yarattığı duyguları ölümsüzleştirmek paha biçilemez bir anıya dönüşüyor. OMIX X5, 50MP + 2MP arka ve 8MP ön kamerasıyla bu anıları kusursuz bir şekilde yakalamanıza olanak tanıyor.

OMIX Tıpkı sabahtan akşama kadar şarjı bitmeyen çocuklar gibi 5000 mAh bataryası ile her zaman çocuğunuzun yol arkadaşı oluyor, hızlı şarjı ile desteğini kaybetmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu